"Nar" təhsilə dəstək göstərərək ən yüksək bal toplayan abituriyentləri mükafatlandırdı
Ən sərfəli mobil operator mövqeyini qoruyan “Nar” sosial layihələrə də dəstəyini davam etdirir. Belə ki, “Nar” 2023-2024-cü tədris ilində ali məktəblərə qəbul imtahanlarında ən yüksək nəticə göstərən ilk on abituriyenti xüsusi hədiyyələrlə təltif edib. Modern.az İnformasiya Agentliyinin dəstəyi ilə keçirilən bu layihə çərçivəsində tələbə adını qazananlara operatordan qızıl nömrə, 700 AZN balans və müasir smartfonlar hədiyyə edilib.
Mükafatlandırma mərasimində tanınmış dövlət, ictimai-siyasi xadimlər və media nümayəndələri iştirak edərək, ilin ən uğurlu abituriyentlərini təbrik ediblər. “Nar”ın İctimaiyyətlə Əlaqələr və Korporativ Ünsiyyət Departamentinin direktoru Hökümə Kərimova da çıxış edərək gəncləri təbrik edib, onlara gələcəkdə uğurlar arzulayıb və qeyd edib: “Təhsilə yönəlik layihələrə dəstək olmaq, “Nar” üçün yalnız bir sosial məsuliyyət deyil, eyni zamanda ölkəmizin uğurlu gələcəyinin qurulmasına töhfə vermək deməkdir. Sizin inkişafınız ölkəmizin gələcək uğurlarının təməlini təşkil edir və biz bu yolda sizə dəstək olmağa davam edəcəyik”.
“Nar”ın artıq səkkiz ildir ki, ənənəvi olaraq, davam etdirdiyi bu təşəbbüs mobil operatorun təhsilə verdiyi önəmini bir daha sübut edir.

Nar оказал поддержку образованию, наградив абитуриентов, набравших самые высокие баллы
Сохраняя позиции самого выгодного мобильного оператора, Nar продолжает поддерживать социальные проекты. Так, Nar наградил специальными подарками десять первых абитуриентов, показавших наивысшие результаты на вступительных экзаменах в вузы в 2023-2024 учебном году. В рамках проекта, поддержанного информационным агентством Modern.az, абитуриентам, завоевавшим звание студента, были вручены золотой номер, баланс в 700 AZN и современные смартфоны от оператора.
В церемонии награждения приняли участие известные государственные, общественные и политические деятели, а также представители СМИ, которые поздравили самых успешных абитуриентов года. Хокума Каримова, руководитель отдела по связям с общественностью и корпоративным коммуникациям Nar, поздравила молодых людей, пожелала им успехов в будущем и отметила: «Поддержка образовательных проектов — это не только социальная ответственность Nar, но и вклад в успешное будущее нашей страны. Ваше развитие является основой будущего успеха нашей страны, и мы продолжим поддерживать вас на этом пути».
Эта инициатива, которую Nar традиционно реализует на протяжении восьми лет, еще раз доказывает, какое значение мобильный оператор придаёт образованию.