FluentWorlds“Nar” 15 sentyabr – Bilik günü münasibətilə daha bir müsabiqə keçirir.
“Nar” 15 sentyabr – Bilik günü münasibətilə daha bir müsabiqə keçirir. “Nar” abunəçiləri internet üzərindən keçirilən “Məktəb illərini yada sal” müsabiqəsində iştirak etməklə, həm öz biliklərini sınaya, həm də qalib gələrək internet bonusları və hədiyyələr qazana bilərlər. Müsabiqə sentyabrın 14-ü saat 18:00-da başlayacaq və 16 sentyabr saat 23:59-da yekunlaşacaq.
“Nar”-ın sosial şəbəkə hesablarında keçirilən müsabiqəsində digər mobil operatorların abunəçiləri də iştirak edə bilər. “Nar” abunəçisi müsabiqənin qalibi olduğu təqdirdə, 100 MB qazanacaq. Maksimum nəticə göstərən ilk 20 nəfərə isə mobil operator tərəfindən əlavə olaraq xüsusi hədiyyələr veriləcək.

Contest from Nar on the occasion of the Knowledge Day
On the occasion of 15th September – the Knowledge Day, Nar has announced yet another contest. By participating in the online ‘Remember your school years’ contest, Nar subscribers will be able to test their knowledge and become the winners to gain internet bonuses and other gifts. The contest starts at 18:00 on 14th of September and will end at 23:59 on 16th of September.
Subscribers of other mobile operators can also participate in this contest, held in the social media accounts of Nar. If a Nar subscriber becomes the winner, he/she will get 100 Mb of internet. First 20 persons, who demonstrate the maximal results, will be presented with special valuable gifts.
The results will be announced on 17th of September, and on the same day the participants will receive an SMS. Use the link below to participate in the contest.