“Nar” Çağrı Mərkəzinə zəng etmiş abunəçilərin 88%-i xidmət səviyyəsini yüksək qiymətləndirib
Müştəriyönümlü strategiyasına sadiq qalan "Nar" ötən il ərzində müxtəlif kanallar üzərindən abunəçilərinə üstün müştəri xidmətləri göstərib.  2021-ci ildə 777 Çağrı Mərkəzinə 2,3 milyondan çox sorğu daxil olub və orta hesabla, 5 saniyə ərzində abunəçilərə cavab verilib. Abunəçi sorğularının ilk zəngdən həllini tapması üzrə “Nar” Çağrı Mərkəzi 94%-lik çox yüksək göstəriciyə nail olub. Çağrı Mərkəzinə zəng etmiş abunəçilərin 88%-i göstərilən xidmət səviyyəsini yüksək qiymətləndirib.
Müştəri məmnuniyyətininin artırılması məqsədi ilə mobil operator bütün ölkə boyu eksklüziv diler və xidmət mərkəzlərini yeni konseptdə təqdim etməkdədir. Mobil operator artıq 26 mağazasını tamamilə yeni konseptə uyğunlaşdırmaqla, ziyarətçilərin müasir üslubda məlumat və xidmət almasını təmin edir. Şəxsin birbaşa iştirakının tələb olunduğu əməliyyatlar üçün yenilənmiş xidmət mərkəzlərində  ötən il 150 mindən çox abunəçiyə xidmət göstərilib.
Müştəri xidmətlərini daha da əlverişli etmək üçün, Nar, ənənəvi müştəri xidməti vasitələrilə yanaşı, abunəçilərinə rəqəmsal platformalar üzərindən göstərilən müştəri xidmətlərini də təkmilləşdirir. Yeniləmələr sayəsində hesab üzərində əməliyyatları daha da asanlaşdıran “Nar+” tətbiqinə ziyarət sayı ötən illə müqayisədə 75% artıb. Qeyd edək ki, sosial mediada da aktiv olan mobil operator, rəsmi “Facebook”, “İnstagram”"Twitter" səhifələri üzərindən abunəçilərinin sorğularını da cavablandırır. Ötən ilin göstəricilərinə əsasən təxminən 160 min Nar abunəçisinin sorğusu məhz sosial media səhifələri üzərindən həll edilib.

88% of subscribers contacting the Nar call center reported the level of service as highly satisfactory
Committed to its customer-oriented strategy, Nar has provided superior customer service to its subscribers through various channels over the past year. In 2021, the Call Center 777 received more than 2.3 million inquiries, responding in an average of 5 seconds. Nar’s Call Center achieved a very high rate of 94% in resolving subscriber inquiries from the first call. 88% of subscribers referring to the Call Center praised the level of service provided.
Nar, committed to the values of customer orientation, presents exclusive dealer shops and service centers throughout the country in a new concept. The mobile operator has already adapted 26 customer service and sales points to a completely new concept, ensuring that visitors receive information and services in a modern style. For operations that require the direct participation of the person, more than 150,000 subscribers were served in the renovated service points.
To make customer services more reachable, Nar continues to improve its service channels through digital platforms,  along with traditional customer service tools. Thanks to the upgrades on "Nar +", which further simplifies the operations on the account, the number of visits to the application increased by 75% compared to last year. It should be noted that the mobile operator, which is also active on social media, also responds to inquiries from its subscribers on the official Facebook, İnstagram and Twitter accounts. According to the figures, the inquiries of about 160,000 Nar subscribers was resolved on social media in 2021.