FluentWorldsNar Festivalında iştirak haqqı qazanan qaliblər məlum oldu
Hər zaman yenilikləri və maraqlı layihələri ilə seçilən “Nar”, abunəçilər və sosial şəbəkə iştifadəçiləri üçün Göyçayda keçiriləcək Nar Festivalında iştirak imkanı təqdim edən müsabiqəni yekunlaşdırıb. Mobil operatorun rəsmi Facebook və İnstagram səhifələrində keçirilmiş müsabiqə sosial media istifadəçilərinin böyük marağına səbəb olub. Qeyd edək ki, verilmiş məntiqi tapşırıgı 275 nəfər düzgün cavablandırıb. Təsadüfi seçim yolu ilə seçilən 10 nəfər isə “Nar” əməkdaşları ilə birgə noyabrın 9-da Göyçayda keçiriləcək Nar Festivalında iştirak edəcək.
“Nar” kampaniyaları, məhsul, xidmət və tarifləri haqqında məlumatı nar.az internet səhifəsindən, eyni zamanda sosial media səhifələrindən əldə etmək mümkündür.

Определились победители участия на Гранатовом Фестивале
“Nar”, всегда отличающийся новинками и интересными проектами, завершил конкурс предоставляющий абонентам и пользователям социальных сетей участие на Гранатовом Фестивале проводимом в Гойчае. Конкурс проведенный на официальных страницах мобильного оператора  в социальных сетях Facebook и İnstagram был воспринят с большим интересом со стороны пользователей социальных медиа. Отметим,что 275 человек правильно ответило на логическое задание. 10 человек, выбранные случайным образом будут учавствовать вместе с сотрудниками “Nar”  на Гранатовом Фестивале проводимом 9 ноября.
Ознакомиться с кампаниями,продуктами,услугами и тарифами “Nar” можно перейдя по ссылке nar.az  и в социальных сетях.