Seçdiyin kanalları izləmək üçün STB (TV tuner) cihazı tələb olunur. Cihazın qiyməti 50 AZN-dir. Lakin seçdiyin TV paketin 5 aylıq abunə haqqını öncədən ödədiyin halda STB (TV tuner) cihazını pulsuz əldə edə biləcəksən.
Cihazlar itirildikdə, zədələndikdə və ya yararsız hala düşdükdə, cihazları aşağıdakı qiymətlərlə əldə edə bilərsən:
Cihaz Qiymət
Ölkədaxili SMS 0.06
İnternet (1 MB) 0.29
Qida bloku  10 AZN
STB (TV tuner)   10 AZN
Əlavə xidmətlər
Xidmət növü Qiymət
Eyni ünvanda əlavə qoşulmuş televizorların aylıq abunə haqqı Pulsuz
Bir paketdən digər paketə keçid Pulsuz
Zəmanət müddətində 2 dəfə texniki xidmətin göstəriliməsi Pulsuz
Zəmanət müddəti qurtardıqdan sonra texniki xidmətin göstərilməsi 10 AZN
Eyni ünvanda mövcud dekoderə əlavə hər bir televizorun qoşulma haqqı 10 AZN
Ekspress quraşdırma və ya texniki xidmətin təyin edilməsi və icrası (1 gün ərzində) 20 AZN
Avadanlığın digər ünvana köçürülməsi 20 AZN
Avadanlığın digər ünvana qeyri-rəsmi köçürülməsinə görə cərimə 30 AZN
Yerində baxış və texniki problemlərin həll edilməsi (abunəçinin məsulliyyəti daxilində)* 10 AZN
STB-nin (TV tunerin) diqər otağa kecirilməsi
10 AZN
Təmir edilmiş STB-nin (TV tunerin) ünvana qoşulması 10 AZN
Kanalların yığılması (Yeni quraşdırma istisna olmaqla) 10 AZN
AV rejimdə çətinliyin aradan qaldırılması 10 AZN
Kabelin dəyişdirilməsi** 10 AZN (xidmət haqqı)  0.50 AZN (hər 1 m kabel üçün)
Antennanın əvəzlənməsi *** 59 AZN
*Xidmətə görə ödəniş çətinlik yerləşdiyin ərazidə müşahidə edildikdə və şəbəkə ilə bağlı olmadıqda alınır.
**Aşağıdakı hallarda ödəniş etməlisən:
• Kabel məsuliyyətin daxilində olan ərazidə (mənzil/ofis/mağaza və s.) zədələnərsə;
• Kabel sənin istəyin ilə binanın xarici tərəfindən (eyvan/qonşu bina/fasad) keçirilərsə;
• Kabel sənin istəyin ilə binanın xaricindən (eyvan/qonşu bina/fasad/dam) əvəz olunduqda və kabelin uzunluğu 50 metrdən çox olarsa.
***Xidmətə görə ödəniş fərdi antennanın ayrılması və ya əvəz olunması halında alınır.
TV paketlər
Naqilsiz rəqəmsal TV xidmətimizlə 100-dən çox kanala baxa biləcəksən. Silver, Gold və 18+ olmaqla sənə 3 TV paketi təklif edirik. 18+ məzmunlu paketi yalnız Silver və ya Gold paketi ilə birgə sifariş edə bilərsən. İstəyinə uyğun paketi seçmək və qiymətlərlə tanış olmaq üçün buraya daxil ola bilərsən.
Ödəniş
Xidmətlərə görə ödənişi şəhərdə yerləşdirilmiş MilliÖn, EasyPay terminallarından, Hesab.az (GoldenPay), Portmanat.az, Kassam.az saytlarından, Xalq Bank-ın bütün filiallarından və AzeriCard elektron ödəniş sisteminə malik bütün bankların bankomatlarından (ATM-lərindən) həyata keçirə bilərsən.
Çağrı
Sualların və ya çətinliklərin yarandığı zaman bizimlə əlaqə saxlaya bilərsən. Xüsusi ayrılmış müştəri xidmətimizlə bütün sorğularına cavab verməyə hazırıq. Bunun üçün:
(012) 444-04-44 və ya  1827 nömrələrinə zəng edə bilərsən. Nar nömrələrindən edilən zənglər pulsuzdur. Digər mobil operatorlardan və şəhər nömrələrindən edilən zənglər isə tarifə uyğun hesablanacaq.
BBTV-nin texniki dəstəyi ilə təqdim etdiyimiz naqilsiz rəqəmsal TV xidməti hal-hazırda Bakı, Sumqayıt və Abşeron yarımadasında aktivdir. Xidmətə qoşulmaq üçün əlavə naqilin çəkilməsinə ehtiyac yoxdur. Yaşadığın ünvanda TV antennanın mövcudluğu, teleqülləyə və ya ötürücü stansiyalarla birbaşa görüntünün olması kifayət edir.
Hissəli ödəmə sistemi vasitəsi ilə isə aylıq deyil, xidmətdən yararlandığın gün sayına görə ödəniş etmək imkanın olacaq. Bununla da ay ərzində istifadə etmədiyin günlərin xərclərinə qənaət edə biləcəksən.
*“Azerfon” MMC ilə “BBTV Kommunikeyşn” MMC arasında bağlanmış müvafiq agent müqaviləsinə xitam verildiyindən , 15.02.2020-ci il tarixindən abunəçilərlə radio-televiziya kanallarının yayımlanması xidmətlərinin göstərilməsinə dair bağlanmış abunə müqavilələrində “Azerfon” MMC-nin təqdim etdiyi bütün xidmətlər birbaşa “BBTV Kommunikeyşn” MMC tərəfindən göstəriləcəkdir. Kanalların siyahısı və paketin qiyməti dəyişməz olaraq qalır. BBTV xidmətinin ödənişini aşağıda qeyd olunan onlayn ödəniş saytlarından və terminallardan həyata keçirə bilərsiniz:

In order to watch the selected channels, you need the STB device (TV tuner). The cost of the device is 50 AZN. But with a prepayment for 5 months for the selected TV package you get STB device (TV tuner) for free.
If the device is lost, damaged or deformed, you can purchase the device again at the following prices:
| Device | Price |
| Smart – card | 10 AZN |
| Decoder remote | 10 AZN |
| Power unit | 10 AZN |
| STB (TV tuner) | 10 AZN |
| Type of Service | Price |
| Subscription fee for additional TV sets installed on one address | Free of charge |
| Bir paketdən digər paketə keçid | Pulsuz |
| Transition from one package to another | Free of charge |
| Technical support for the warranty period (2 times) | Free of charge |
| Fee for connecting additional TV at the address with the current decoder | 10 AZN |
| Express installation or ensuring / provision of technical service (within 1 day) | 10 AZN |
| Express installation or ensuring / provision of technical service (within 1 day) | 20 AZN |
| Transfer of equipment to another address | 20 AZN |
| Penalty for illegal transfer of equipment | 30 AZN |
| Diagnostics and troubleshooting in place (as part of the subscriber's responsibility) * | 10 AZN |
|
Transfer STB (TV tuner) to another room |
| Connection of the repaired STB (TV tuner) at the specified address | 10 AZN |
| Collection of channels (not including a new fee) | 10 AZN |
| Troubleshooting in AV mode | 10 AZN |
| Change of cable ** | 10 AZN (service cost) + 0.50 AZN (per 1m cable) |
| Replacing the antenna *** | 59 AZN |
* The cost takes into account the degree of distance of the location and complexity with the connection.
** You need to make a payment in the following cases:
In case of damage of the cable in the responsible area (apartment / office / store, etc.)
In case of laying cable at your request outside the premises (balcony, neighbouring building / facade)
In case of laying cable at your request outside the premises (balcony, neighbouring building / facade) and its length is more than 50 meters
*** Payment for the service is made according to the provision of a personal antenna or its replacement.
With a wireless digital TV service, you can watch more than 100 channels. You are provided with 3 TV packages: Silver, Gold and 18+. A package with 18+ content can only be ordered by ordering a Silver or Gold package. In order to choose and order a package according to your needs, it's enough to go to the link.
Payment can be made through the terminals MilliÖn, EasyPay located in the city, through the web sites Hesab.az (GoldenPay), Portmanat.az, Kassam.az, in all branches of Xalq Bank as well as ATMs working on AzeriCard - electronic payment system.
In case of any questions or difficulties, please contact us. Our specially allocated subscriber support line is ready to answer all your questions. It is sufficient to:
• Call 0124440444 or 1827. Calls from Nar numbers are free of charge. Calls from the users of other operators and landline numbers will be charged due to tariff.
Wireless digital TV service provides the opportunity to watch local and foreign movies. In addition, regardless of the selected package, you pay for the service not monthly but only for watched days. Digital wireless TV service is provided with technical support of BBTV. BBTV is currently active on the territory of Baku, Sumgait and Absheron peninsula. For connecting to the service, there is no need to provide additional cables - it is enough to have a TV antenna on the territory that has access to the television tower or the transmitting station.
Due to partial payment, there is no need to pay for a whole month of using the service, it is enough to pay for the number of days used. Thus, you save payment for unused days
*Due to termination of agent contract between “Azerfon” LLC and “BBTV Communication” LLC from 15.02.2020 all radio and tv services provided by “Azerfon” LLC as an agent will be broadcast directly by “BBTV Communication” LLC . Quantity of channels and price of package will not change. You can proceed payment for BBTV service from below indicated payment portals and terminals: